blank

Eğitim Materyallerimiz

Anasayfa » Eğitim Materyallerimiz

SARIZEYBEK ilk yardım eğitim merkezimiz, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden yapısı ile ilk yardım eğitimleri esnasında son teknoloji eğitim materyalleri kullanmaktadır.

Eğitimlerimizin teorik kısmı led projektör ve bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Hayati önem taşıyan uygulamalı eğitim esnasında ise; Laerdal Patient Care Manikins, Simulaids Training for Life ve Nasco CPR and AED Trainer gibi dünya çapında kabul görmüş üst düzey markalardan oluşan ilkyardım eğitimi mankenlerimiz kullanılmaktadır. ilk yardım eğitimi alan tüm katılımcılarımız birebir uygulama esnasında uzman ilk yardım eğitmenlerimizin kontrolünde 4 farklı yetişkin, çocuk ve  bebek manken üzerinde uygulamalı şekilde tam ve en doğru ayrıntılar öğrenilene kadar çalışmaktadır. Uygulamalar sonucunda, kalp masajı, suni teneffüs gibi hayati önem taşıyan ilk yardım müdahaleleri tam olarak ve en doğru şekilde öğrenilmektedir.

İlkyardım Eğitimi öncesinde, profesyonel ilk yardım eğitim Cd miz ve ilkyardım eğitim kitapçığımız da tüm katılımcılara ücretsiz hediye edilmektedir.

E-Bülten