blank

Eğitim Takvimi

Anasayfa » Eğitim Takvimi

Kurumsal ilk yardım eğitimleri; hizmet verdiğimiz firmaların vardiya ve çalışma sistemine uygun olacak gün ve saatlere göre ayarlanmaktadır. Kurumsal ilk yardım eğitimleri, sertifikalı ilk yardım eğitimi alacak personel sayılarının 7 ve üzeri sayıda olması halinde ve hizmet verdiğimiz kurumunda isteği dahilinde, hizmet verdiğimiz kurumların kendi bünyelerinde bulunan salonlarda da verilebilmektedir. İlk yardım eğitimlerimiz esnasında gerekecek bütün materyaller (Led projektör, notebook, profesyonel eğitim mankenlerimiz gibi) kurumumuzun resmi ilk yardım eğitmenleri tarafından ilk yardım eğitiminin yapılacağa salonlara getirilmektedir. Sertifikalı ilk yardım eğitimleri, hizmet verdiğimiz kurumun ilk yardım dersi almak istediği günlük saate göre 2 ile 4 gün arasında sürebilmektedir.

Bireysel ilk yardım eğitimleri  ise; Çankaya Kızılay‘da bulunan SARIZEYBEK Eğitim Merkezimiz binasında gerçekleştirilmektedir. Eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu grupları şeklinde oluşturulmaktadır. 2 gün süren sertifikalı ilkyardım eğitimlerine, zorunlu ilk yardım eğitimi aldırmak isteyen kurumların personelleri katılacağı gibi, ilkyardım eğitimi ile sağlıklı ve güvenli bir yaşam için kendisine ve ailesine yatırım yapmak isteyen tüm bireyler de katılabilmektedir.

Ankara Demirtepe ve Sıhhiye Metro duraklarının çok yakınında bulunan ilk yardım eğitim merkezimizde eğitim alan gerek kurumsal gerekse bireysel katılımcılarımıza, ilkyardım eğitim Cd si ve kitapçığı hediye edilmektedir. Ayrıca eğitim aldıkları süreçte katılımcılarımıza, kahve, çay ve bunun gibi tüm sıcak soğuk içecekleri ücretsiz ikram edilmektedir.

Eğitim Adı Eğitim Takvimi Başvuru
Oed&Güncelleme Eğitimi 19 - 19 Nisan 2024 tarihleri arasında
Temel İlkyardım Eğitimi 27 - 28 Nisan 2024 tarihleri arasında
Temel İlkyardım Eğitimi 11 - 12 Mayıs 2024 tarihleri arasında
Oed&Güncelleme Eğitimi 15 - 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında
Temel İlkyardım Eğitimi 25 - 26 Mayıs 2024 tarihleri arasında
Oed&Güncelleme Eğitimi 29 - 29 Mayıs 2024 tarihleri arasında
Temel İlkyardım Eğitimi 6 - 7 Haziran 2024 tarihleri arasında
Oed&Güncelleme Eğitimi 12 - 12 Haziran 2024 tarihleri arasında
Oed&Güncelleme Eğitimi 26 - 26 Haziran 2024 tarihleri arasında
Temel İlkyardım Eğitimi 27 - 28 Haziran 2024 tarihleri arasında

E-Bülten